Bursa Özlücede İkinci El Eşya Alan Yerler

Bursa Özlücede İkinci El Eşya Alan Yerler

Bursa özlüce’de ikinci el eşya alan yerlerden olan firmamız özlüce’de ikinci el eşya, spot eşya, kullanılmış eşya, beyaz eşya ve her nevi eşyalarınızı nakit olarak satın almaktadır.

Bursa özlüce’de ikinci el eşya alan firmalar içersinde eşyalarınıza en yüksek ücretleri peşin ödeme yaparak satın alan firmamız satmak istediğiniz eşyalarınızı kapınızdan kendi nakliye araçları ve ekipleriyle gelip almaktadır.

Özlüce mahallesinde 15 yıldır ikinci el eşya alımı yapan firmayız. Özlüce ve civarında ikinci el eşya satmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri ikinci el eşya alımı firmasıyız. Eşyalarınızı değerinde satın alarak sizi uğraştırmadan bulunduğunuz adresten çıkartıyoruz. Eşyalarınız eskidiyse ve değiştirme düşünüyorsanız eski, ikinci el eşyalarınızı bize satarak değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın resimlerini whatsapp hattımıza yollamak.

Whatsapp hattımızda göndermiş olduğunuz eşyalarınız anında firmamızın satın alma temsilcileri tarafından fiyatlandırılarak size bildirilir. Anlaşma sağlanırsa ekiplerimiz belirlenen saatte adresinize gelerek satmak istediğiniz eşyalarınızın ödemesini yapar ve adresinizden ayrılırlar. Bursa özlüce’de güvenebileceğiniz bir ikinci el eşya alan firma arıyorsanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.

Merak ettikleriniz ?

HEMEN ARA RESİM GÖNDER FİYAT AL