Bursa İkinci El Ev Eşyası Alan Yer

Bursa İkinci El Ev Eşyası Alan Yer

Bursa ikinci el, spot, az kullanılmış, 2 el ev eşyası alan yer arıyorsanız bursada ikinci el ev eşyalarınızı değerinde satın alan atik spotla görüşebilirsiniz. Bursa 2 el eşya pazarı kayhanda 20 yıldır ikinci el eşya alımı yapmaktayız. Bursa’nın en eski ve en tecrübeli ikinci el eşya mağazaları arasında hizmet veren Atik Spot her türlü ikinci el eşyalarınızı satın almaktadır.

Bursa’da ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya, spot eşya, az kullanılmış eşya, koltuk takımı, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, televizyon, baza, yatak, yemek masası, kanepe, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ankastre, fırın, set üstü ocak, fırın, halı, ve her türlü 2. el eşyalarınızı yüksek fiyatlara satmak istiyorsanız bursa’da ikinci el eşya alımı yapan firmamızla görüşebilirsiniz. En yüksek fiyat garantisini size sunan Atik Spot bursa yıldırımda, nilüferde, osmangazide ve diğer bölgelerde ikinci el eşya satışı yapmak isteyenlerin öncelikli olarak tercih ettikleri bursa ikinci el eşya alan firmadır.

Bursa 2. el ev eşyası alanlar, alan yerler, alımı hakkında hizmet veren firmamız bursanın en eski ikinci el spot eşya alımı satımı yapan mağazalarındandır. Bursa 2 el eşya pazarı kayhan bit pazarı civarında ikinci el eşya alım satımı ve mağaza işletmeciliğini 25 yıldır kalitemizden ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden sürdürüyoruz. Bursada eski 2. el spot kullanılmış ev eşyalarınızı değerinde nakit ödemeyle ve yüksek ücretlere fiyata satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Merak ettikleriniz ?

HEMEN ARA RESİM GÖNDER FİYAT AL