Bursa İkinci El Ev Eşyası

Bursa İkinci El Ev Eşyası

Bursa İkinci El Ev Eşyası

Bursa İkinci El Ev Eşyası

 

Atik Spot Bursa Kayhan'da bulunan bir ikinci el ev eşyası mağazasıdır. Mağazamızda ev eşyasına dair tüm ürünleri bulabilmeniz mümkün. Aynı zamanda Bursa ikinci el ev eşyası alanlar yada alan yerler olarak da sektörde 20 yıllık tecrübe ve deneyimimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. İkinci el ev eşyası alım ve satım işlemlerinde en iyi fiyat garantisi sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak istediğimiz gibi aynı zamanda da profesyonel ekibimiz ve araçlarımız ile teslimat, montaj ve demonte alanında da hızlı ve kusursuz hizmet veren Bursa'nın en iyi spotçu mağazası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Neler Alıyoruz ve Satıyoruz?

 

Sıfır ve ikinci el tüm ev eşyası ürünlerin alım ve satım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Örneğin çok az kullanılmış LCD, LED veya Plazma televizyon alanlar için bize ulaşabilirsiniz. Sadece ikinci el değil kapalı kutu ürünlerinizinde satın alma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Yatak odası takımı, oturma grubu, yemek masası, genç odası takımı, kanepe, koltuk, mutfak eşyaları, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi gibi ev için kullanılan tüm ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz, aynı zamanda da en iyi fiyat garantisiyle satıyoruz.

 

Alım ve Satım İşlemleri

 

Bursa ikinci el ev eşyası alım ve satım hizmetimizi Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, İnegöl, Kestel, Gürsu ilçeleri başta olmak üzere tüm mahalle ve semtlerde gerçekleştiriyoruz. 23 Nisan Mahallesi, Balat, Ataevler, Hürriyet, Fethite, Hamitler, Karaman, Demirtaşpaşa, Demirtaş, 152 Evler mahallesi, Eğitim mahallesi, Çalı mahallesi, Görükle, Uludağ Üniversitesi, Bademli ve Özlüce gibi birçok semttin neresinde olursanız olun Bursa 2. El Ev Eşyası satmak istediğinizde sizlere bir telefon uzağınızdayız.

 

İletişim

Adres : Kayhan Mahallesi. Demirciler Çarşısı No:9 Bursa/Osmangazi


Merak ettikleriniz ?

HEMEN ARA RESİM GÖNDER FİYAT AL