Hakkımızda

Bursa da ikinci el ve spot Eşya Alım ve Satımlarınız için Bizi Arayın
Atik Spot Bursa 0533 812 52 13 – 0534 953 22 15

Firmamız Bursa ilinde Yeni ve az kullanılmış ikinciel beyaz eşya,spot eşya,ev eşyası ve elektronik eşya alım ve satımı yapmaktadır.

2000 yılında kurulan firmamız, siz değerli müşterilerinize ulaşmanın verdiği sorumluluğu bünyesinde hissederek, 2.el (kullanılmış) eşya ve spot eşya sektöründe hakettiği yere gelmenin mutluluğunu da yaşamaktadır.
Gücümüz siz değerli dostlardan almış olduğumuz yılların güveni ve samimiyette gizlidir.

2.el eski spot eşya alım satım Atik Spot ile artık daha güvenli ve kolay.Bursada 2.el spot eşya alım satım, ev yaşamında yenilikleri takip eden ve eski eşya alanlar kendi tarzını rahatlıkla ifade etmek isteyenler için .
bursa ikinci el eşya
Bursada ikinci el eşya ve kullanılmış spot eşya alanlar İlkemiz; 2.el kullanılmış ve spot eşyaları siz değerli müşterilerimizden yerinde ve değerinde alarak sizlere kolaylık sağlamak, yine son kullanıcıya bu ürünleri, emniyetli ve kaliteli bir şekilde sunmak, sunulmasına öncülük yapmaktır. Bugüne değin gerçekleştirdiğimiz başarılarımızın, gelecekteki başarıların önünü açması için müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ederek;

Müşterilerimize kaliteli ürünü, hızlı, çabuk ve ucuz bir biçimde sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bursa Atik Spot – 0533 812 52 13 Bursada kullanılmış 2.el spot beyaz eşya alım ve satımı Bursa da ikinci el beyaz eşya, bursa lcd tv, bursa 3d tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, ev eşyaları, yatak odası, misafir odası, yemek odası, çocuk odası, genç odası, kanepe, çekyat, halı, vitrin, lcd tv ünitesi, tv ünitesi, büro mobilyaları, makam takımları, ekonomik büro mobilyaları, müdür takımları, ikinci el az kullanılmış, ve spot eşya alım satımı yapmaktadır.

Kayhan Mah. Demirciler Çarşısı No:55 Osmangazi / BURSA 0533 812 52 13 – 0534 953 22 15

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir